Cengiz Yaman
Genel Yayın Yönetmeni

Tel : 0212 3240000
E-mail cengiz.yaman@artkim.com.tr
 
Gizem Tepret
Satış ve Pazarlama Müdürü

Tel : 0212 3240000 (151)
E-mail gizem.tepret@chemmedia.com.tr
 
Serap Kaptan
Yazı İşleri Müdürü

Tel : 0212 3240000 (119)
E-mail serap.tabanli@chemmedia.com.tr
 
Meltem Üyetürk
Reklam Satış Uzmanı
TURKCHEM MAGAZINE

Tel : 0212 3240000 (118)
E-mail meltem.uyeturk@chemmedia.com.tr
 
Cansu Tuna
Editör

Tel : 0212 3240000 (120)
E-mail cansu.tuna@chemmedia.com.tr
 
Samet Sezgin
Reklam Satış Temsilcisi
PUTECH&COMPOSITES MAGAZINE

Tel : 0212 3240000 (113)
E-mail samet.sezgin@chemmedia.com.tr
 
B.Serhat Cengiz
Editör

Tel : 0212 3240000 (172)
E-mail serhat.cengiz@chemmedia.com.tr
 
Aybüke Özkan
Reklam Satış Uzmanı
INDUSTRIAL PAINT&SURFACE MAGAZINE

Tel : 0212 3240000 (116)
E-mail aybuke.ozkan@chemmedia.com.tr
 
Cem Ayverdi
Reklam Satış Uzmanı
BOYATÜRK&YAPI KİMYASALLARI DERGİSİ

Tel : 0212 3240000 (114)
E-mail cem.ayverdi@chemmedia.com.tr
 
Alper Keleş
Reklam Satış Uzmanı
TURKCOAT MAGAZINE

Tel : 0212 3240000 (150)
E-mail alper.keles@chemmedia.com.tr
 
Saliha Buyruk
Kimya Kariyerim Proje ve Satış Sorumlusu

Tel : 0212 3240000 (128)
E-mail saliha.buyruk@chemmedia.com.tr
 
Büşra Çakır
Sekreterya

Tel : 0212 3240000 (0)
E-mail sekrete-r@artkim.com.tr
 
Tarık Ünal
Muhasebe Sorumlusu

Tel : 0212 3240000 (165)
E-mail tarik.unal@artkim.com.tr